Категорії
Новини

Різноманітність кальянів та особливості їх придбання

З кожним днем кальяни стають все популярнішими. Спочатку вони були винайдені в Індії, а пізніше почали швидко поширюватися в арабських країнах. Сьогодні вони відомі у будь-якій країні світу, і скрізь є їхні шанувальники. Вигідно купити кальян у Києві можна в інтернет-магазині «Димок», обравши необхідний з величезного асортименту. У чому переваги кальяну Куріння кальяну можна порівнювати […]

Категорії
Новини

ЕЛЕКТРОННА СИГАРЕТА JOYETECH EVIC: ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Революційна модель електронної сигарети Joyetech eVic працює на основі операційної системи, яка дає можливість стежити та керувати історією використання, даними про пару, стан акумулятора.

Категорії
Новини

ЕЛЕКТРОННА СИГАРЕТА JOYETECH EGO-CC

Електронна сигарета Joyetech eGo-CC – завершальна модель серії Joyetech eGo. Виробник об’єднав у ній кліромайзер з унікальною системою циркуляції повітря та випарник eGo-C, який має численні переваги.

Категорії
Новини

ЕЛЕКТРОННА сигарета JOYETECH EGO ONE

Маленький та далеко – Електронна сигарета eGo ONE трендова модель від Joyetech 2015 року, яка вийшла під гаслом – один пристрій для всіх. Завдяки новій концепції випарників модель eGo ONE підійде для будь-якого типу куріння (через рот або безпосередньо в легені).

Категорії
Новини

ЕЛЕКТРОННА СИГАРЕТА JOYETECH ECOM: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇ

Із задоволенням представляємо вам найновішу, найсучаснішу та вдосконалену серію від Joyetech – eCom.

Категорії
Новини

АКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ сигарет: ОСНОВНІ ТИПИ

Акумулятор є одним з найважливіших та необхідних елементів електронної сигарети, оскільки вона потребує регулярної підзарядки. Акумулятори для електронних сигарет відрізняються розмірами, ємністю, потужністю.

Категорії
Новини

Випарники для електронних сигарет

Випарники для електронних сигарет являють собою комплектуючі елементи даного пристрою, основне завдання яких полягає в розпиленні рідини, що знаходиться в картриджі, і перетворення її в пару, якою згодом і користувач. Цей процес відбувається за дуже високої температури – близько 200 градусів. Струм виробляється акумулятором електронного приладу і подається на розжарену ніхромову нитку у випарнику, за […]

Категорії
Новини

КУПИТИ КЛІРОМАЙЗЕРИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ сигарет – ЛЕГКО І ДОСТУПНО!

Кліромайзер є одним із найпопулярніших продуктів в індустрії електронного куріння. У цьому винаході поєднані простота картомайзерів та зручність атомайзерів.

Категорії
Новини

РІДИНА NEWSMOKE ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ сигарет

Рідина newsmoke для електронних сигарет виготовляється в Україні із застосуванням передових розробок, інноваційних технологій та дотримання всіх стандартів.

Категорії
Новини

РІДИНА LIQUA & REVE ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ сигарет

Електронні сигарети можна впевнено назвати одним із найбільш значних винаходів останнім часом. З їхньою появою курці мають можливість зберегти своє здоров’я та використовувати альтернативу традиційному згубному курінню. Щоб повністю відчути задоволення від застосування електронної сигарети, отримати насолоду від звичного процесу, важливо правильно підібрати рідину для заправки сигарети. Саме від неї залежить якість пари, яка потрапляє […]